PR.

Co to znaczy PR? Public Relations stało się pojęciem wszechobecnym. Kiedyś mówiło się: „Jak cię widzą, tak Cię piszą” – teraz mamy czasy, gdzie możemy mówić „Jak Cię piszą, tak Cię widzą„. Dlatego jeśli tylko potrzebujesz – zapraszam do skorzystania z moich usług.

PR – OFERTA:

Komunikacja jest niezwykle ważna – chętnie pomogę w zbudowaniu strategii tego jak Twoja firma, instytucja, wydarzenie ma być widziana w społeczeństwie. Przygotuję teksty, scenariusze postępowania w kontaktach z mediami, ludźmi i kontrahentami.

„Jestem w stanie przygotować informacje prasowe, skontaktować się z mediami, zorganizować konferencję prasową – zbudować wizerunek Twój, twojej firmy czy też organizowanego wydarzenia.”

Korzystając z moich talentów – mogę kompleksowo przygotować teksty, grafiki + zdjęcia na potrzeby kampanii medialnej, wizerunkowej, sprzedażowej.

Jeśli jest taka potrzeba – prowadzę także profile w mediach społecznościowych – facebooku i instagramie.

PR – CENNIK:

Tutaj nie będę odkrywczy – wiele zależy od zakresu zlecenia, ale postaram się napisać przykładowe ceny, bo sam wiem jak wkurzające bywają teksty: „każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, gdyż zależy nam na najwyższej jakości usług”. Dlatego poniżej podaję orientacyjną wycenę wybranych rodzajów usług PR. Ostateczne ceny zależą od skomplikowania zadań i odpowiedzialności, która będzie na mnie spoczywała.

Przygotowanie pojedyńczej informacji prasowej ze zdjęciami (lub grafiką) i rozesłanie jej do mediów (moja baza kontatków + klienta) – 500 zł netto (+vat)

Kampania promocyjna / informacyjna w mediach tradycyjnych + social media ( miesięczna) – od 4000 zł netto

Prowadzenie profilu FB / Instagram (5 wpisów miesięcznie) – 400 zł netto (+vat). Do wpisów przygotowuję grafiki, moderuję komentarze i wyszukuję ciekawostki z branży.

PR – WPISY NA BLOGU / PORTFOLIO: