COPYWRITING.

Lubię dobre teksty. I lubię pisać takie. Co prawda skończyłem studia dziennikarskie, ale to jeszcze nie świadczy o tym, że umiem pisać.

A umiem. Bo piszę od kilkunastu lat. Najpierw w gazetce mojego środowiska harcerskiego, potem gazecie studenckiej, a następnie w internecie. Obecnie współpracuję m.in. z portalem Aleteia.pl oraz chrzescijanskiegranie.pl

COPYWRITING – OFERTA:

Dlatego chętnie pomogę w wyrażeniu słowami tego co dla Was najważniejsze. Lubię pisać krótko, choć długie formy też nie są mi obce.

Potrzebujesz wartościowych treści na swoją firmową stronę www, bloga albo na potrzeby mediów? Piszę informacje prasowe, piszę artykuły, piszę też felietony.

Zawsze staram się twórczo podejść do mojej pracy, tak aby efekt końcowy był przede wszystkim – dobrej jakości, zgodny z podstawowymi wartościami: rzetelny, nieobraźliwy i z korzyścią zarówno dla czytelnika, jak i zleceniodawcy.

Oczywiście mogę zrobić więcej – zajmuję się także szerzej PR oraz grafiką i fotografią.

COPYWRITING – CENNIK:

Tutaj nie będę odkrywczy – wiele zależy od zakresu zlecenia, ale postaram się napisać przykładowe ceny, bo sam wiem jak wkurzające bywają teksty: „każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, gdyż zależy nam na najwyższej jakości usług”. Dlatego poniżej podaję orientacyjną wycenę wybranych rodzajów tekstów. Ceny w dużej mierze zależą od długości tekstów i intensywności mojego zaangażowania.

Godzina mojej pracy nad tekstem to 50 zł netto – z reguły teksty do 1500-2000 znaków na podstawie materiałów, które otrzymam powstają w 2-3 godziny. Jeśli jednak mam sam wyszukać informacje, przemyśleć koncepcję tekstu itp. czas może wydłużyć się do 5-8 godzin.

COPYWRITING – WPISY NA BLOGU / PORTFOLIO: