FOTOGRAFIA.

Mateusz Stolarski PROPHET media FOTOGRAFIA

MOJE ZDJĘCIA

Jak już pisałem, fotografią zajmuję się od kilkunastu lat. Przez ten czas przechodziłem różne fascynacje – czernią i bielą, winietami, ramkami, złotym podziałem i łamaniem tego podziału. Lubię wyłapywać emocje i rozmyte tła. Lubię, gdy zdjęcia podobają się ludziom, ale lubię też, gdy podobają się mi. To drugie zdarza się rzadziej, ale staram się leczyć z perfekcjonizmu 😉

JAKIE ZDJĘCIA ROBIĘ?

Jestem w stanie podjąć się prawie każdego rodzaju fotografii – portretowej, eventowej, koncertowej (ulubiona!) czy też produktowej. Jestem w stanie zrobić też sesję plenerową, rodzinną czy też narzeczeńską.

Na tę chwilę nie mam doświadczeń jedynie w fotografii studyjnej, aczkolwiek – lubię wyzwania – jeśli więc zechcesz abym zrobił zdjęcia w studio – dogadamy się.

Oczywiście mogę zrobić więcej – zajmuję się także szerzej PR oraz grafiką i copywritingiem.

FOTOGRAFIA – CENNIK:

Tutaj nie będę odkrywczy – wiele zależy od zakresu zlecenia, ale postaram się napisać przykładowe ceny sesji, bo sam wiem jak wkurzające bywają teksty: „każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, gdyż zależy nam na najwyższej jakości usług”. Dlatego poniżej podaję orientacyjne ceny za wybrane rodzaje fotografii.

Jeśli więc myślisz o tym abym zrobił zdjęcia podczas koncertu, gali, przedstawienia, konferencji czy też innego wydarzenia plenerowego (takiego, które trwa 2-3h) to zazwyczaj koszt zrobienia zdjęć to 300 zł netto (+vat). Jeśli zlecenie miałby zająć mi cały dzień (ok. 8h), albo dwa – koszt wzrasta do 700 zł netto / dzień.

Gdybyś potrzebował/potrzebowała zdjęć reklamowych – produktowych (białe tło lub w wybranym wystroju w sklepie) czy też wnętrz i plenerów budynków, restauracji, zakładu pracy – koszt jednego, obrobionego zdjęcia zamyka się w cenach od 30 zł do 150 zł netto (przy większej ilości – cena będzie coraz niższa).

Sesje plenerowe – rodzinne, narzeczeńskie, dla zespołów muzycznych i biznesowych oraz wszelkie podobne to koszt 500 zł netto (ok. 630 zł brutto) za max. 3 h spotkanie.

Jeśli chodzi o tak popularne okazje jak chrzest i komunia czy też ślub i wesele zapraszam na stronę: dobrze i na temat photography. Tam znajdziecie szczegółową ofertę na tego typu zlecenia.

Pozostaje kwestia dojazdów – do 50 km od Warszawy, dojeżdżam za darmo, potem za każde dodatkowe 50 km dokładam + 50zł netto

FOTOGRAFIA – WPISY NA BLOGU / PORTFOLIO: