GRAFIKA.

PROPHET media grafika

Jeśli czytałeś stronę o mnie – już wiesz jak zaczęła się moja przygoda z grafiką. W związku z moją pracą i zainteresowaniami, przez wiele lat miałem okazję przygotowywać projekty graficzne dla inicjatyw związanych z Fundacją Chrześcijańskie Granie – pozwoliło mi to rozwijać się i udoskonalać warsztat.

Niektóre z moich pierwszych projektów nadal się bronią, a niektórych już nie pokażę światu, ale doświadczenie zdobyte przez ten czas – procentuje dzisiaj. I nie chodzi mi tylko o same umiejętności graficzne, ale także o wiedzę i doświadczenie w skutecznych sposobach prezentowania treści w grafikach, plakatach i bannerach.

GRAFIKA – OFERTA:

Co mogę więc zrobić dla Ciebie? Chętnie podejmę się przygotowania materiałów do internetu – bannerów na strony www, media społecznościowe i portale internetowe.

Jestem w stanie przygotować praktycznie każdy rozmiar plakatu, ulotki, folderu reklamowego itp – także do druku. Przygotowywałem też rollupy i bannery wielkoformatowe. Nieobce jest mi także projektowanie wizytówek i papierów firmowych.

Skoro o firmach mowa – przygotuję także indywidualny logotyp oraz całą identyfikację wizualną instytucji, przedsiębiorstwa czy też fundacji, stowarzyszenia lub prywatnej inicjatywy. Dokładam wszelkich starań, aby każdy projekt był niepowtarzalny i piękny.

Jestem w stanie przygotować i zapełnić treścią (zobacz usługi copywritingu) stronę www opartą na wordpressie. Oczywiście mogę zrobić więcej – zajmuję się także szerzej PR oraz fotografią.

GRAFIKA – CENNIK:

Tutaj nie będę odkrywczy – wiele zależy od zakresu zlecenia, ale postaram się napisać przykładowe ceny, bo sam wiem jak wkurzające bywają teksty: „każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, gdyż zależy nam na najwyższej jakości usług”. Dlatego poniżej podaję orientacyjną wycenę wybranych rodzajów grafik. Ceny zależą od skomplikowania i ilości potrzebnych projektów.

banner internetowy / facebook / instagram: między 40 – 100 zł netto (+vat) / szt.

plakat, ulotka, rollup, banner wielkoformatowy do druku: 100 – 200 zł netto

zaproszenia, wizytówki itp: 80 – 300 zł netto

logotyp: 500 – 1500 zł netto

identyfikacja wizualna (całościowa wizja graficzna): od 2000 zł netto

strony www (wordpress): od 600 zł netto

GRAFIKA – WPISY NA BLOGU / PORTFOLIO: